Sociální síť

Sledujte nás
Sdílejte

Ceny

Cena již od 29.900 Kč

Vysoká kvalita a záruka přímo od výrobce
Více informací o cenách

Náš tým


Ohlasy klientů

-

Odebírání novinek

Přihlaste se k odběru novinek:
Jméno:
E-mail:
 

O nás

Náš tým Heart In Diamond je skupinou oddaných profesionálů, kteří se snaží odvádět co nejlepší práci. Stejně, jako je jedinečná barva či tvar našich diamantů, i každý z našich pracovníků je individualitou - sdílíme však společnou vizi a odhodlání předávat lásku a uchovávat vzpomínky prostřednictvím každého diamantu, který vytvoříme.

Naše hlavní zásady

1. Jednáme se všemi ostatky s úctou a respektem
2. Každý klient je individuální ne pouze číslo
3. Zajišťujeme osobní služby všem zákazníkům
4. Zavázali jsme se dodávat výrobky nejvyšší kvality
5. Zavázali jsme se dodávat výrobky za nejlepší ceny na trhu
6. Zavázali jsme se dodávat výrobky v nejkratší možné době
7. Zaručujeme původ diamantu prostřednictvím našeho jedinečného ověřovacího programu

 

Historie

Britská společnost Heart in Diamond, založená v roce 2005, je nyní světově uznávaným leaderem v oblasti laboratorní výroby unikátních diamantů. Hledáte-li mimořádný a s ničím nesrovnatelný dárek, jste na správné adrese. Heart In Diamond se specializuje na výrobu skutečných diamantů z uhlíku získaného z kremačního popelu, pramínku vlasů či srsti zvířecích mazlíčků. Když se rozhodnete pro drahý kámen od společnosti Heart In Diamond, nezískáte pouze skutečný, vysoce kvalitní a věčný diamant, ale i možnost uchovat si cenné vzpomínky navždy.

Naše laboratoř se nachází v Evropě a je vybavena špičkovými technologiemi, abychom byli schopni vyrábět ty nejkvalitnější produkty splňující přání a požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Naši vysoce kvalifikovaní inženýři jsou odborníky ve svých oborech a využívají nejnovější technologie k zajištění, že diamanty budou 100% pravé co se chemických, fyzických i optických vlastností týče.

V Heart In Diamond jsme opravdu pyšní na naše produkty, které nejen, že jsou šetrné vůči životnímu prostředí a společnosti, ve které vznikají, ale navíc jsou identické s jejich přírodními protějšky - mají všechny mimořádné vlastnosti, pro které si lidi diamanty cení. Proces výroby je velmi rychlý, bezpečný a nepředstavuje žádnou zátěž pro životní prostředí. Váš unikátní diamant vyrobený v našich laboratořích je jedinečným šperkem, ale i vaším velmi osobním přispěním k ochraně naší planety Země.

Více informací

Záruky nabízené ke každému diamantu: Záruka pravosti
Potvrzení po objednání: Ověření pravosti osobního diamantu