Sociální síť

Sledujte nás
Sdílejte

Ceny

Cena již od 29.900 Kč

Vysoká kvalita a záruka přímo od výrobce
Více informací o cenách

Náš tým


Ohlasy klientů

-

Odebírání novinek

Přihlaste se k odběru novinek:
Jméno:
E-mail:
 

Vaše ohlasy

Vaše zkušenosti s překrásnými diamanty i naší společností jsou pro nás velmi cenné. Pojďte si i Vy přečíst ohlasy spokojených zákazníků, které spojuje společná vášeň. Společnost Heart-in Diamonds vytváří své diamanty již od roku 2005. S potěšením sledujeme, jak se původně spíše šperky postupně měnily v unikátní dary, kterými tisíce našich zákazníků oslavují významné milníky ve svých životech. To, co naše diamanty odlišuje od diamantů vytěžených v přírodě není jen jejich původ, ale především skutečnost, že Vám neustále připomínají osobu, kterou tak vroucně milujete.

Moje snoubenka je ze zásnubního prstýnku skutečně nadšená. Ptala se mě, jak mě vlastně napadlo vybrat coby zásnubní prsten právě diamantový šperk vyrobený na zakázku. Odvětil jsem jí, že jsem jednoduše chtěl pro tak významnou chvíli něco skutečně mimořádného. Vybral jsem modrý diamant. Stál mě sice jmění, ale co je to proti štěstí, které jsem četl z její tváře. Moc díky za rychlý servis a opravdu dokonalý prstýnek!
- David, MA
Dobrý den, píši Vám, abych poděkoval za Váš produkt i servis. Samotná výroba diamantů je zajímavá, ale nápad s vytvářením památečních diamantů je naprosto úžasný. Na použití šperku k připomenutí někoho, koho milujete, je cosi velmi intimního a dojemného. Vždy cítím jejich blízkost, i když jsou daleko pryč. Moc Vám děkuji.
- Irene
Objednal jsem si modrý solitér, protože jeho barva je skutečně velmi ojedinělá a vypadá skvěle. Hodnota, kterou pro mě má, daleko převyšuje jeho cenu. Jsem si jistý, že moje snoubenka si ho zamiluje! Díky!
- Chris, NY
Miluji šperky a těším se, že moje dcera jednou všechny ty krásné a vzácné kousky v mé sbírce zdědí. Když se narodila, chtěla jsem jí dát její úplně první diamantový šperk - samozřejmě jsem chtěla něco mimořádného. Objednala jsem malé pecičky do uší z růžových diamantů, které jsou vyrobeny z prvních vlásků mé maličké. Jsou tak krásné! A dcerka s nimi vypadá jako andílek. Děkuji Vám.
- Emily, Wisconsin
Diamanty miluji. Někdy ale i takto krásné kameny neslouží pro potěšení. Mohou připomínat i nějakou tragickou událost... Nedávno mi zemřela babička. Přála si být zpopelněna a matku napadlo, že bychom si mohli objednat osobní diamant, který bude vytvořen z kremačního popelu. Nejdřív se mi to zdálo zvláštní, ale souhlasila jsem. Teď vím, že je to jediný způsob, jak zůstat babičce stále nablízku. Díky!
- Pamela
Zdravím Vás! Když mě Ted požádal o ruku a dal mi prsten s velkým žlutooranžovým diamantem, připadala jsem si jako ve snu. Vypadal tak nádherně. Klenotník mi řekl, že takový diamant by stál kolem 80 000 USD. Bože můj! Cena diamantů, které vyrábíte ve vašich laboratořích, jsou opravdu neuvěřitelně výhodné!
- Ruth, LA
Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za skvělé věci, které pro lidi, jako jsem já, děláte. Je mi 80 a jsem dost osamělá. Milovala jsem svého pejska Booboo, ale byl příliš starý a před dvěma měsíci mě opustil navždy. Byl můj nejlepší přítel. Tolik mi schází. Místo, které mi po něm v srdci zbylo, již nikdo nezaplní. Díky Vám však bude můj Booboo již navždy se mnou - v překrásném diamantu. Tisíceré díky za vaše služby.
- Paní Evers, Kanada
Nikdy by mě nenapadlo, že ve 21 letech ovdovím. Můj muž se stal obětí autonehody. Stále mám pocit, že je to jen špatný sen, ze kterého se brzy probudím. Zůstal mi po něm jen modrý diamant, který je vyroben z jeho vlasů. Ten mi pomáhá jít dál - cítím, jako by manžel byl stále se mnou. Díky.
- Maria, Boston
Moje maminka je nejlepší na světě! Sama zvládla vychovat 5 dětí. K jejímu výročí nás napadlo objednat něco mimořádného - krásnou diamantovou soupravu. Ty diamanty jsou něčím unikátní - jsou vyrobeny z našich vlasů. Maminka tak bude mít každého z nás - tedy svých dětí - neustále nablízku!
- Lucy
Janet, moje budoucí žena, je naprosto šťastná ze žlutého diamantového zásnubního prstýnku. Netuší, jak je diamant vyroben a myslí si, že jsem musel prodat svůj milovaný Aston Martin, abych si mohl takový prsten dovolit. Už se nemůžu dočkat, jak překvapená bude až zjistí, že auto jsem ve skutečnosti prodal proto, abychom si užili ty nejkrásnější líbánky v životě!
- Bob
Chováme na naší farmě koně a každé zvíře si vždy získá kus našeho srdce. Koně opravdu milujeme a vždy, když některý zemře nebo se prodá, moc nám schází. Rádi bychom si objednali upomínkové diamanty z koňské hřívy, aby nám naše milované koně stále připomínaly. Moc díky za vaše služby!
- Thomas and Lilly
Moje snoubenka Helen by jen těžko čekala, že bych jí mohl dát snubní prsten se žlutooranžovým diamantem. Včera jsem prstýnek obdržel a musím říct, že vypadá úchvatně. Nikdo by nepoznal, že nejde o pravý diamant! Nemůžu se dočkat, až uvidím její šťastné oči. Díky!
- Andrew
To je úžasný nápad - vyrábět osobní diamanty pro zvláštní příležitosti! V listopadu se nám narodil náš prvorozený syn Tommy. Manžel mi objednal náhrdelník s překrásným modrým diamantem z vlásků našeho Tommyho. Jsem tak šťastná, že mám tento výjimečný šperk. Kdykoliv ho vidím, vzpomenu si na krásný úsměv našeho chlapečka.
- Mary, Alabama
Dobrý den! Moc ráda bych Vám poděkovala za vaše služby! Pomohli jste mi splnit si můj sen! Můj manžel mi kopil prsten s krásným žlutooranžovým diamantem. Jsem tak šťastná. Když ho nosím, cítím se jako filmová hvězda!
- Chloe, NY
Naše dcerka Alice měla rakovinu. Věděli jsme, že se jen těžko může dožít 18 let, ale přesto jsme doufali. Díky naší lásce a víře zemřela až ve 21 letech. Byla opravdu sluníčko a vím, že se teď na nás shora dívá. Objednali jsme si upomínkové prsteny s diamanty z jejího popelu. Naše holčička tak bude neustále s námi.
- Silvia and Anthony
Tento rok oslavíme s Bobbym 20. výročí naší svatby. Jsme spolu pořád šťastní! Objednali jsme si upomínkové prstýnky s diamanty z našich vlasů. Budeme je nosit pořád a zůstaneme tak jeden druhému neustále nablízku.
- Marlene, North Carolina
Tolik jsem milovala svého kocoura. Byl už velmi starý, ale i přesto se mě jeho odchod velmi zasáhl. Moje rodina mi koupila diamant, který je vyroben z Rickyho srsti - jsem tak šťastná, že můžu mít část svého kocourka neustále u sebe.
- Courtney
Červený diamant ve tvaru srdce, který mi dal můj snoubenec, je tak krásný! Vypadá jako diamant za 100 000 USD! Nosím jej na krku úplně všude!
- Ashley
Louis mě požádal o ruku a dal mi překrásný diamantový prsten. Vím, že nemá velké příjmy a jen těžko by si mohl dovolit takový luxus - chtěla jsem ho zabít, že vyhodil tolik peněz za šperk! Pak mi ale řekl, že se jedná o diamant vyrobený z jeho vlasů. Bude tak pořád se mnou, ať se stane cokoliv. Je to tak romantické a neobvyklé! Jsem opravdu šťastná!
- Catherine, Virginia
Moje přítelkyně měla narozeniny a já jí chtěl obdarovat něčím výjimečným. Neznáme se zase tak dlouho, abych jí dal prsten, tak jsem zvolil překrásné náušnice se žlutými diamanty. Laura snad nebyla nikdy šťastnější. Až budu objednávat snubní prsten, vím, na koho se obrátit. Díky!
- Bryan, South Carolina
Můj přítel Jim miluje originální dárky a překvapení. Nikdy jsem si ale nemyslela, že by zašel tak daleko, a dal mi tak překrásný modrý diamantový prsten s vyrytým nápisem "Navždy po tvém boku". Řekl mi, že diamant byl vyroben z jeho vlasů. I když je moje láska daleko, cítím ho stále po mém boku.
- Asley, London