Sociální síť

Sledujte nás
Sdílejte

Ceny

Cena již od 29.900 Kč

Vysoká kvalita a záruka přímo od výrobce
Více informací o cenách

Náš tým


Ohlasy klientů

-

Odebírání novinek

Přihlaste se k odběru novinek:
Jméno:
E-mail:
 

Proces výroby

K vytvoření něčeho tak krásného a hlubokého, jako je Váš osobní diamant, využíváme ty nejlepší a nejspolehlivější postupy a procesy. Každý diamant, který vychází z našich laboratoří, je navíc doplněn o zdravou dávku našeho nadšení i odhodlání dělat ostatním radost.

Krok 1

Poté, co obdržíme Vámi podepsaný objednávkový formulář, Vám přidělíme vaše ID číslo pro sledování stavu vaší objednávky na našem webu Heart in Diamond.

Jakmile dorazí vzorek vlasů či kremačního popelu* do naší laboratoře, je nejprve analyzován. Účelem této analýzy je definovat jeho chemické složení a extrahovat ze vzorku uhlík.
* K vytvoření vašeho osobního diamantu potřebujeme 0,5 - 2 gramy vlasů či 100 gramů kremačního popelu.

Krok 2

Po dokončení analýzy vzorku se z něj extrahuje uhlík, který je základem výroby diamantu. Uhlík totiž vytvoří unikátní krystalickou matrici, ze které osobní diamant vzniká.

Krok 3

Směs se umístí do jádra zařízení HPHT (vysoký tlak, vysoká teplota). Toto unikátní a složité zařízení vytvoří vhodné podmínky pro vznik diamantu, podobné těm, které panují hluboko v zemské kůře (teploty nad 2000 °C a tlak přes 60000 atmosfér).

Krok 4

Jakmile je dokončena fáze vzniku diamantu, naši specialisté zajistí vybroušení a vyleštění diamantu dle průmyslových standardů a s ohledem na vaše požadavky.

Krok 5

Po zbroušení diamantu prochází velmi přísnou kontrolou jakosti a hodnocením. Následně vystavíme certifikát pravosti obsahující veškeré podrobnosti o vašem osobním diamantu.

Jak vidíte, Váš šperk prochází v Heart In Diamond celou řadou vývojových kroků, než se z něj stane Váš osobní diamant. Celý proces - tedy od chvíle, kdy od vás do naší laboratoře obdržíme vzorek vlasů či kremačního popelu, do dodání osobního diamantu k vašim dveřím - trvá 70 až 120 dnů (v závislosti na zvolené variantě).

Zjistěte více

Pro další informace se prosím obraťte na Vašeho prodejce.