Co je Heart In Diamond?

Naše lidská existence je formována bezvýhradní láskou, kterou chováme vůči členům naší rodiny, našim přátelům či našim zvířecím mazlíčkům. A právě kouzelné a nezapomenutelné chvíle, které jsme společně strávili, tvoří bohatý a pestrý obraz našich životů. Námi vytvářené překrásné a věčné diamanty si získaly obdiv a jsou velmi žádané. Naše šperky zosobňují hluboký cit a lásku, kterou v sobě k druhým chováme. Představují pouto mezi námi a našimi blízkými, vycházející přímo z našeho srdce. Tento osobní diamant je vytvořen v laboratoři za přísně sledovaných podmínek. K vytvoření Vašeho osobního diamantu používáme uhlík získaný z Vašich vlasů či z kremačního popele Vaší blízké osoby. Výsledkem je pak unikátní diamant, který je skutečným poutem mezi Vámi a drahou osobou.

Heart In Diamond - Příběh věčné mateřské lásky

Fotografie časem vyblednou a ztratí své barvy. Suvenýry se nemusí vždy trefit do vašeho vkusu či vnitřních pocitů. Je tu však jedna věc, která Vám pomůže uchovat si vzpomínku na klíčové momenty ve vašem životě hluboko v srdci - diamantový šperk. Heart In Diamond nabízí bohatou kolekci šperků, hodící se pro každou důležitou událost ve vašem životě, včetně:

Vzpomínky

Dědictví, které se předává z generace na generaci, je něčím mimořádným. Diamanty pak představují tu nejlepší upomínku. Jsou trvalé, nepodléhají opotřebení, zub času se na nich nijak nepodepíše - mohou nám tak neustále připomínat ty, které tolik milujeme. Každý náš šperk navíc obsahuje část osoby, kterou si chcete navždy připomínat. Šperk od Heart In Diamond oživuje vzpomínky v té nejkrásnější podobě!

Pro příběh věčné mateřské lásky – klikněte zde

Oslavy

Naše životy jsou plné událostí. Někdy šťastných, jindy smutných. Způsob, jakým se s těmito událostmi vypořádáte mnohdy závisí na tom, kdo je po vašem boku. S diamantovým prstenem se obvykle žádá o něčí ruku. Tato tradice oceňuje vztah, který spolu často mnoho let máte. Dejte svému milovanému unikátní diamantový šperk jako symbol Vaší pevné a trvalé lásky. Heart in Diamond nabízí unikátní šperky, kterými vyjádříte svou lásku k druhé osobě.

Děti (nově narozené)

Porod je vždy velmi bolestivý. Předchází mu mnoho bezesných nocí a únava. To vše je ale jakoby mávnutím kouzelného proutku pryč, když na tváři vašeho dítěte zahlédnete první úsměv nebo když se to bezbranné stvoření schoulí do vaší náruče. Jak rádi byste tyto sladké chvilky uchovali navždy. Heart In Diamond Vám pomůže toto přání splnit. Diamant vyrobený z pramínku vlasů vašeho dítěte bude stejně vzácný a mimořádný, jako dítě samotné.

Mimořádné události

Každá událost může být svým způsobem mimořádná. Ale pouze dárek ji může učinit nezapomenutelnou. A právě diamantový šperk je dárkem, kterým můžete odhalit své nejniternější pocity. Heart In Diamond Vám nabízí jedinečnou příležitost, jak vytvořit zcela výjimečný diamant z pramínku vlasů toho, kdo je Vám nejbližší. Následně pro vás z diamantu vytvoříme šperk dle vašich představ.

Domácí mazlíčci

Zvířata mohou být víc než jen přátelé. Slovy lze jen těžko popsat jejich věrnost a lásku. A jak lépe vyjádřit Váš obdiv a lásku ke svým zvířecím mazlíčkům, než jedinečným šperkem od Heart In Diamond. Heart In Diamond Vám vyrobí unikátní diamant ze srsti Vašeho zvířátka. Výsledkem je drahý kámen, který symbolizuje vaše úzké pouto. Později, když Vás milované zvíře opustí, bude diamant sloužit jako upomínka na krásné chvíle, které jste společně strávili.