Sociální síť

Sledujte nás
Sdílejte

Ceny

Cena již od 29.900 Kč

Vysoká kvalita a záruka přímo od výrobce
Více informací o cenách

Náš tým


Ohlasy klientů

-

Odebírání novinek

Přihlaste se k odběru novinek:
Jméno:
E-mail:
 

Záruka pravosti

Ke každému osobnímu diamantu, který je vytvořen v naší laboratoři, je vydán certifikát zaručující jeho pravost. Tento certifikát je potvrzením původu Vašeho diamantu a obsahuje také podrobnou klasifikaci diamantu.

Heart In Diamond ručí za to, že každý osobní diamant objednaný prostřednictvím našeho autorizovaného zástupce je pravý. Diamanty z našich laboratoří mají garantované fyzické, chemické i optické vlastnosti identické s přírodními diamanty! Každý diamant, který v laboratoři Heart In Diamond vznikne, lze kdykoliv později zkontrolovat v rámci programu ověření pravosti..

K certifikovanému šperku od Heart In Diamond získáváte doživotní záruku. V rámci ní výrobce ručí za to, že Váš diamant byl vyroben v souladu s nejnáročnějšími požadavky na technologii výroby, což znamená, že časem nevybledne a nebude ani vykazovat žádné vady. Záruka se nicméně nevztahuje na následující události:

  • záměrné poškození diamantu jako jeho rozbití, stopy po údery ostrými předměty, poškrábání atd.
  • tráta v důsledku krádeže
  • vady v důsledku působení příliš vysokých teplot
  • přirozené vměstky, které nejsou vadami, ale výsledkem procesu výroby
  • změna názoru kupujícího

Gemologický certifikát

Produkty Heart In Diamonds jsou označeny jako diamanty a hodnoceny předními světovými institucemi jako například European Gemological Laboratory (EGL), Gemological Institute of America (GIA), International Gemological Institute (IGI) nebo Českou Gemologickou Laboratoří (ČGL).

Každý šperk Heart In Diamond od velikosti optimal může být dodán s nezávislým gemologickým certifikátem. Certifikáty gemologických laboratoří jsou zajištěny za poplatek na vyžádání.

GIA grading report IGI certificate Anchor Cert - Birmingham Assay Office

Stejně jako u přírodních diamantů, i diamanty od Heart In Diamond jsou hodnoceny na základě charakteristik 4C (barva, čistota, brus a váha).

Barva

Barvy jsou k dispozici od bezbarvé bílé po oranžovou, zelenou, červenou nebo dokonce i modrou. Intenzita konečné barvy závisí vždy na individuálním chemickém složení použitého uhlíku.

Fancy Blue

Velmi žádaný překrásný odstín třpytivé modré barvy.

Classic White

Nadčasová bílá, která oslní svou zářivou čistotou za každého světla.

Fancy Orange

Tuto barvu nabízíme ve všech odstínech, od velmi světlé žluté, až po hlubší oranžovou barvu.

Fancy Yellow-Green

Kombinace poloprůhledné žluté s třpytivou zelenou barvou.

Fancy Deep Red

Tato konkrétní barva nabízí efekt chameleona, tzn. odstíny se mění v závislosti na okolním světle.

Brus

Brilliant, Princess or Radiant
Měří se také rozměry diamantu (průměr, šířka, výška)

 

Hmotnost

Závisí na Vámi zvoleném provedení.

 

Čistota

Náš tým odborníků má bohaté zkušenosti i znalosti a je tak připraven dosáhnout u všech produktů Heart In Diamond té nejvyšší možné čistoty.
Každý náš šperk je unikátní a vyroben individuálně. Proto se můžete setkat s vměstky, ve většině případech však lidským okem nepostřehnutelnými, což je mimochodem obvyklé i u přírodních diamantů. Diamanty od Heart In Diamond jsou obvykle klasifikovány v rozmezí od SI (malé vměstky) a VS (velmi malé vměstky).

ŠETRNÝ PŘÍSTUP K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Environment friendly diamonds

I přes dlouhý seznam výhod, jakými jsou například odolnost nebo pevnost, mají přírodní diamanty i své nedostatky. Jedním z nich je poměrně zásadní dopad těžby diamantů na životní prostředí. Těžba často představuje velké zásahy do krajiny a přesuny půdy, což má samozřejmě negativní vliv na přirozené prostředí. Vědci se touto otázkou intenzivně zabývali. Snažili se najít způsob, jak na jedné straně uspokojit stále rostoucí poptávku po diamantech, avšak na straně druhé potlačit negativní dopad těžebních procesů. Alternativu nalezli právě v laboratořích, kde lze skutečné diamanty vyrobit přirozenou cestou. Heart In Diamond se hrdě hlásí k této ekologicky uvědomělé komunitě, která může nabídnout 100% diamanty, aniž by jakkoliv narušovala ekosystém planety Země.

BEZKONFLIKTNÍ PŮVOD

Conflict Free. Blood free diamonds.

Jen málo se ví o tom, jak trnitá cesta často provází diamant na jeho cestě z místa těžby až na pulty klenotnictví. U diamantů vytvářených vysoce kvalifikovanými specialisty v laboratorních podmínkách za přísných podmínek lze však s jistotou vyloučit jak pašování, tak i dětskou práci - tedy aspekty tak časté v případě těžby přírodních diamantů. Náklady spojené s nákupem šperku od Heart In Diamond jsou tak výhradně přispěním bezkonfliktní společnosti, moderním inovacím a zdravému a především udržitelnému životnímu prostředí.