Sociální síť

Sledujte nás
Sdílejte

Ceny

Cena již od 29.900 Kč

Vysoká kvalita a záruka přímo od výrobce
Více informací o cenách

Náš tým


Ohlasy klientů

-

Odebírání novinek

Přihlaste se k odběru novinek:
Jméno:
E-mail:
 

Doručení

Heart in Diamond nabízí bezplatné doručení u všech svých produktů. Všechny objednávky vyřídíme do 7 dnů. Doba dodání se však může lišit, v závislosti na místě dodání. Náš asistent se s Vámi spojí a sdělí Vám odhadovanou dobu doručení včetně dalších potřebných informací. Zásilky doručujeme prostřednictvím FedEx, UPS, USPS nebo EMS. UPS a FedEx vyřizují zásilky pouze s konkrétní ulicí v adrese, nikoliv do P.O. Boxu. U všech zásilek se vyžaduje podpis. (Upozorňujeme také, že zákazníci hradí případné místní poplatky, daně či cla).

Možnosti úhrady

Nabízíme dvě snadné a pohodlné možnosti úhrady: bankovní převod a platba kreditní kartou. Chcete-li provést úhradu kreditní kartou, při zadávání objednávky zaškrtněte možnost Google Checkout. Google Checkout Vám umožní nakoupit pomocí následujících kreditních či debetních karet:

  • MasterCard
  • Visa
  • Visa Electron (mimo USA)

Chcete-li úhradu provést bankovním převodem, zvolte prosím možnost Pay by Bank (úhrada bankovním převodem) a náš tým se s Vámi spojí pro další podrobnosti.

Zrušení objednávky

Přejete-li si z jakéhokoliv důvodu zrušit nebo změnit Vaši objednávku, ihned nás kontaktujte. Pokud ještě nebyla provedena úhrada, zrušíme Vaši objednávku ihned, bez jakýchkoliv otázek. V případě, že jste již provedli platbu, přečtěte si prosím naše podmínky pro vrácení zboží.